Next-book

Next-book je nový formát elektronických knih, který přenáší čtení knih přímo do prostředí webu. Umožňuje vytvářet a pohodlně číst knihy obohacené o multimediální obsah a interaktivní funkce. A jelikož jsou next-booky na webu, je možné je číst prakticky na jakémkoliv zařízení, starém, novém, i budoucím – stačí k tomu webový prohlížeč.

Vyzkoušet první next-booky.

Next-book je zatím v experimentální fázi a je pořád ve vývoji. Rozhodli jsme se však začít zdarma zveřejňovat první publikace v tomto formátu, a dát tak našim zvídavým čtenářkám a čtenářům možnost být u toho a spolu s námi se podílet na jeho dalším vývoji. Budoucnost elektronického publikování bude možná totiž právě na webu.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své dojmy a zkušenosti s next-bookem na knihy@novabeseda.cz.

Pro zpřístupnění next-booků je potřeba se registrovat. To vám nezabere víc než dvě minuty. Po přihlášení se skrze menu nahoře dostanete přímo ke knihám, které jsou aktuálně k dispozici.

Začínáme elektronickou verzí knihy Co je nového ve filmové vědě. Brzy přidáme novou knihu Nejlepší plagiát, která přinese úplně nový způsob čtení a ve které se i pomocí interaktivních cvičení naučíte, jak se dají odhalovat plagiáty.

Přihlaste, nebo registrujte se zde a získejte přístup k prvním knihám v novém formátu next-book:

Vývoj next-booku podpořil Visegrádský fond a Technologická agentura České republiky.